بخش سوالات متداول و ویدیو های راهنمایی برای سهولت فعالیت و استفاده از وبسایت آنلاین کاوش

پخش ویدیو

معرفی وبسایت کاوش

راهنمای ثبت نام در سایت

پخش ویدیو
پخش ویدیو

آشنایی بیشتر با پنل کاربری

راهنمای خرید از وبسایت آنلاین کاوش

پخش ویدیو

بخش سوالات متداول

برای ثبت نام در وبسایت کافی است از بخش هدر و دکمه ورود و عضویت اقدام کنید.بعد از وارد شدن به صفحه ورود و عضویت روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و نام کاربری و گذر واژه و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. بعد از ارسال کد تایید به شماره  آن را در فیلد مربوطه وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید ویدیوی راهنمای ثبت نام را تماشا کنید.

بعد از ثبت نام در سایت میتوانید از تب دوره های آنلاین دوره مورد نظر خود را خریداری کنید و بعد از خریداری دوره وارد پنل کاربری خود شوید و از بخش کلاس های آنلاین  طبق برنامه زمانی کلاس، گزینه ورود به اتاق دوره مورد نظر خود را کلیک کنید.

مدرسان عزیز به دو طریق میتوانند در وبسایت کلاس آنلاین کاوش فعالیت کنند:

۱. شما میتوانید بسته به نیاز خود کلاس آنلاین اجاره نموده و کلاس های شخصی خود را برگذار نمایید.

برای اجاره کلاس باید به هدر سایت مراجعه کرده و از زبانه فعالیت در آنلاین کاوش اجاره کلاس را انتخاب کنید، اطلاعات مربوط به کلاس به پنل کاربری ارسال خواهد شد. همچنین شما میتوانید لینک مربوط به کلاس خود را به اشتراک بگذارید.

۲. برگذاری کلاس از طریق وبسایت آنلاین کاوش:
در این حالت کلاس شما به عنوان یک محصول در سایت قرار خوهد گرفت و دانش آموزان میتوانند در کلاس شما ثبت نام نموده و در موقع تشکیل کلاس از طریق پنل کاربری وارد کلاس شوند.
بدین منظور ابتدا به بخش هدر سایت مراجعه کرده و از طریق دکمه ورود و عضویت در سایت ثبت نام کنید.و سپس از قسمت همکاری با ما فرم های مربوط به احراز هویت خود را تکمیل نمایید و بعد ازآن میتوانید دوره های آنلاین مورد نظر را از طریق پنل کاربری خود از قسمت تیکت به مدیریت سایت ارسال نمایید.

برای این کار لازم موارد زیر در تیکت ارسال شود:
۱.بنر محصول به اندازه(px500*500)
که در آن مشخصات کلاس همراه با نام استاد درج شود.
۲.توضیحات کلاس :
نوع دوره (نام کلاس و پایه یا کارگاه یا جمع بندی و..)-برنامه زمانی دوره- تاریخ و روز و زمان شروع دوره- قیمت دوره- تعداد جلسات به همراه زمان جلسه.

سایت کلاس آنلاین کاوش برای تامین بخشی از هزینه های خود؛ ۳۰% از قیمت محصولات را کسر کرده و ۷۰% را به عنوان سهم مدرسان پرداخت خواهد نمود.
پرداخت سهم مدرسان در دو نوبت خواهد بود نصف آن بعد از برگذاری نصف دوره و بقیه آن بعد از اتمام دوره انجام خواهد گرفت و لازم است مدرسان از طریق تیکت اتمام نصف و کامل دوره را اعلام و تقاضای تسویه حساب دوره را نمایند.

مدرسان عزیز بعد از ثبت نام و تکمیل نمودن فرم احراز هویت می توانند از طریق تیکت اعلام آمادگی به عنوان نویسنده سایت را به سایت ارسال نمایند تا این امکان در اختیار آنها قرار داده شود

 در برگزاری این کلاس ها مشارکت نمایند می توانند بعد از ثبت نام در سایت و احراز هویت از طریق تیکت اعلام آمادگی نمایند بدیهی هست که برنامه هفتگی کلاس های رفع اشکال در سایت قرار داده میشود تا دانش آموزان در ساعات تشکیل این کلاس ها از طریق سایت وارد کلاس ها شوند

اسکرول به بالا